درباره ما

شرکت آسانسور آپادانا گروپ با حضور افرادی با تجربه در زمینه ساخت، طراحی، مونتاژ و تجارت آسانسور و پله برقی و با دانش فنی و مدیریتی ناشی از سوابق عملکردی طی دهه های گذشته در این زمینه با هدف رشد و نوآوری و حضور در بازار های داخلی و خارجی صنعت آسانسور و پله برقی در سال ۱۳۷۵ پای به عرصه فعالیت گذارد. در راستا پیشبرد اهداف و گسترش فعالیتها، جزو اولین شرکتها در سطح ایران بوده ایم که از بدو تاسیس در سندیکای صنایع آسانسور و پله برقی ایران عضو بوده و در جهت تخصصی سازی شرکت توانسته ایم در اولین سالهای تدوین پروانه طراحی و مونتاژ آسانسور از طرف وزارت صنایع و معادن وقت، امتیازات لازم را در سطح عالی کسب و پروانه طراحی و مونتاژ اخذ نماییم. این موضوع شروعی تازه برای مجموعه ما در مسیر افزایش بیش از پیش دانش و انگیزه رشد گردید تا مسیرهای مختلف اختراع، نوآوری، طراحی آسانسورهای خاص، تولید قطعات انحصارا وارداتی در داخل کشور و غیره را طی و به اهداف خود برسیم. در کنار گسترش فعالیت های اجرائی در زمینه طراحی و مونتاژ، با اخذ جواز تاسیس کارخانه تولید آسانسور بار دیگر توانستیم یکی از اولین شرکتهای خودکفا در تولید قطعات اصلی آسانسور بوده و روز به روز با افزایش کیفیت و نفوذ در بازارهای داخلی سراسر کشور و برخی کشورهای همسایه قدمی دیگر در مسیر افتخار آفرینی برای میهن عزیزمان برداریم.

نظر  به محدودیت های تکنولوژی طراحی و ساخت و همچنین قیمت تمام شده پله برقی که موجب واردات این سیستم ها میگردد، با تحقیق در این زمینه و انتخاب تامین کننده ای معتبر، مجرب و حرفه ای، موفق به اخذ نمایندگی انحصاری جهت واردات مستقیم و نصب و ارائه خدمات در این زمینه نیز گشته ایم که مجددا ما را یکی اولین و معدود شرکتهای دارای برد تخصصی طراحی و واردات پله برقی در ایران نمود. همچنین با بهره گیری از ارتباطات و همکاری با شرکتهای معتبر اروپایی و آسیایی و با مطالعه بازار هدف، در جهت کسب دانش و تکنولوژی روز اروپا، نمایندگی های انحصاری متعددی در زمینه واردات پکیج های آسانسور اخذ و اقدام به تحقیق و توسعه در این زمینه کرده ایم.

در مسیر پیشرفت و نیاز به مطالعات علمی ، مهندسی و مدیریتی به عنوان اولین شرکت آسانسور و پله برقی در ایران، واحد تحقیق و توسعه (Research and Development  ) تاسیس و در این زمینه سرمایه گذاری گشت که این امر مورد تائید و تشویق مراجع و سازمانهای دولتی و خصوصی بسیاری قرار گرفت. با افزایش دانش علمی و فنی و با تلاش مدیران، کارشناسان و عوامل اجرائی، برای نخستین بار در ایران، موفق به طراحی و ساخت آسانسور طبق ضوابط استاندارد اروپا و اخذ گواهینامه CE اروپا و همیچنین طراحی، تولید، ساخت و مونتاژ اولین آسانسور پر سرعت ایرانی با سرعت حرکت  m/s3  ، ظرفیت ۲ تن و ارتفاع ۱۵۲ متر برای برج تجارت جهانی تبریز (WTC   ) شدیم.

چارت بندی و پرسناژ شرکت: شرکت آپادانا گروپ با تقسیم بندی امور و روال کاری در راستای اهداف از پیش تعیین شده و طبق استانداردهای مدیریتی، مجموعه ای متشکل از واحد مدیریت، واحد بازرگانی، واحد فنی و مهندسی، واحد D & R ، واحد تولید و کنترل کیفی، واحد اجرائی و نصب و مونتاژ، واحد خدمات پس از فروش و واحد حقوقی می باشد. که به ترتیب خلاصه ای از این گروه بندی و افراد مربوطه در ادامه آمده است.

معرفی واحد تحقیق و توسعه ( D & R ):

این بخش با سرپرستی یک مهندس برق با تحصیلات فوق لیسانس برق الکترونیک و بهره گیری از 3 نفر کارشناس و محقق با تحصیلات مربوطه و همچنین با فعالیت و همفکری کلیه مدیران و کارشناسان شرکت در جهت مطالعه تکنولوژی های روز دنیا و نوع آوری برای ارائه گزارشات به هیئت مدیره در خصوص برنامه ریزی های مدون مشغول به فعالیت می باشد که طبق تصمیمات مدیرعامل با هماهنگی هیئت مدیره و مشاوران مربوطه با تزریق سرمایه نسبت به اجرا آزمایش و تحقیقات عملی اقدام می نمایند تا بتوانیم همیشه در حال رشد و توسعه ظرفیت ها و اهداف شرکت باشیم.

معرفی واحد تولید و کنترل کیفی:

 این واحد در دو بخش مهندسی و خط تولید با سرپرستی مدیر مربوطه که دارای تحصیلات عالی در زمینه مکانیک و طراحی قطعات و دارای سابقه بیش از ۱۵ سال می باشد در حال فعالیت است. بخش مهندسی وظیفه هماهنگی و پیاده سازی شرایط تولید طبق برنامه ریزی واحد مدیریت و بر اساس استانداردهای اخذ شده شامل iso ، CL و استاندارد ایران و همچنین کنترل پیشرفت تولید و کنترل کیفی محصولات تولید شده را دارد. بخش تولید نیز با بهره گیری از کارشناسان مربوطه که همگی دارای حداقل سابقه کاری ۷ سال و حداکثر ۱۵ سال در زمینه آسانسور و پله برقی دارند و کارکنانی مجرب و آموزش دیده سعی در اجرای برنامه های مدرن جهت تولید و رعایت کلیه الزامات ایمنی ، مدیریتی و استاندارد های مربوطه داشته و به بهترین نحو ممکن با در نظر گرفتن حداکثر کیفیت مشغول به تولید قطعات لوازم و سیستم های آسانسور و پله برقی می باشند.

جایگاه کلی شرکت:

 در سایه تلاش بی وقفه ، برنامه ریزی و مدیریت هماهنگ و فعالیت سازمانی و لطف و یاری خداوند توانسته ایم اکنون جایگاهی در بین برترین شرکت های تولید ، طراحی و اجرای آسانسور در ایران کسب کرده که صرف از شکوفایی اقتصادی و اشتغال زایی رقیبی توانمند در عرصه فعالیت آسانسور برای شرکت های خارجی فعال در ایران باشیم و نام آپادانا گروپ به عنوان یک برند ایرانی خاص که تداعی کننده برترین و به روزترین تکنولوژی ها برای طراحی و اجرای آسانسور و پله برقی با بهترین کیفیت بوده و دوست و امانتدار مشتریان و بهره برداران شناخته شود. و این موضوع راهگشای حضور در بازارهای سراسر ایران و کشورهای خارجی همسایه گردیده است تا هر روز بیشتر و بهتر به رشد و گسترش اهدافمان منجر شود. هم اکنون شرکت آپادانا گروپ ظرفیت تامین ، تولید، طراحی و اجرای پروژه های مهم همچون مراکز خرید بزرگ ، ترمینالها و فرودگاه ها ، ادارات دولتی پر مراجعه و امنیتی و خلاقانه ترین تیپ های تزئینی برای مشتریان شخصی و هتل ها را داشته و از لحاظ اجرائی دارای توان بالا می باشد که این امر از روی افتخارات و عناوین کسب شده قابل اثبات می باشد.

لیست برخی از عناوین و افتخارات کسب شده توسط شرکت آپادانا گروپ:

١- تولید قطعات و لوازم آسانسور به صورت خود کفا طبق استانداردهای مربوطه و کسب جواز استفاده از علامت استاندارد ایران.

۲- طراحی و ساخت قطعات خاص و با تکنولوژی روز دنیا توسط نرم افزارهای مربوطه

3- دارای پروانه طراحی و مونتاژ آسانسور برای مدت بیش از ۱۳ سال.

۴- دارای پروانه تاسیس و تولید قطعات آسانسور به صورت تولید انبوه (درب ، کابین ، قفل ، سیستم تعلیق و غیره)

۵- عضو رسمی سندیکای صنایع آسانسور و پله برقی ایران. ۶- طراحی و ساخت بردهای کنترل آسانسور و اخذ استانداردهای CE اروپا

۷- تولید تابلوهای کنترل فرمان با تکنوژی روز دنیا و اخذ استاندارد CE اروپا و EMC هلند.

۸- دارای نمایندگی انحصاری پکیج های آسانسور از کشورهای آمریکایی و اروپایی

۹- دارای نمایندگی انحصاری پله برقی از شرکت های معتبر تولید کننده از کشور چین و ایتالیا.

۱۰- دارای نمایندگی انحصاری طراحی و ساخت پارکینگ تمام اتوماتیک و هوشمند از کشور ایتالیا.

۱۱- طراحی و ساخت تنها آسانسور ایرانی سرعت بالا ( High Speed ) با سرعت m/s3 و ظرفیت kg۲۰۰۰ طبق استاندارد CE اروپا. ۱۲- اولین شرکت دارای استاندارد ۲۰۰۰ – ۹۰۰۱ ISO مدیریت کنترل کیفی نصب آسانسور از اروپا.

۱۳ – اولین شرکت دارای استاندارد CE برای طراحی و مونتاژ آسانسور.

۱۴- کسب عنوان واحد نمونه آسانسور و پله برقی از طرف وزارت صنعت ، معدن و تجارت برای ۳ دوره متوالی در سالهای ۹۲ و ۹۴ و ۹۵.

۱۵- دارای چندین گواهینامه ثبت اختراع قطعات نوین برای آسانسور و پله برقی.

۱۶- اخذ تقدیرنامه مدیریتی از طرف استاندار محترم استان آذربایجان شرقی در ۳ سال متوالی